Masazhet

Masazhi stimulon fijet nervore, liron tensionin, largon stresin si dhe është një mjet i shkëlqyer në luftën kundër dhimbjes së kokës dhe pagjumësisë.

Masazh relaks 55 minMasazhi mundëson relaksimin e thellë i cili lehtëson largimin e lodhjes fizike dhe mendore. Nxit qarkullimin e gjakut në muskuj dhe kështu, furnizimin me gjak të organeve.

Rezervo

Masazh aromatik 55 minMasazhi aromatik është një masazh i trupit duke përdorur vajra esenciale në një atmosferë me muzikë relaksuese dhe në një ambient të qetë, ku mund të relaksoheni.

Rezervo

Masazh me qirinj te ngrohtMasazh efektive i cili "ringjall" trupin. Qirinjt qe perdoren jane organik, pembajne shumellojshmeri vajrash aromatik dhe ofrojnje nje eksperience vertete unike.

Rezervo

Masazh me gure 55 minMasazhi me gure perdoret per relaksim dhe per qarkullimin e energjise "chi" ne te gjithe trupin. Stresi zhduket dhe stimulohen ne organizem pika te vecanta, nderkoh qe trupi dhe lekura marrin energji te re.

Rezervo

Masazh sport 55 minMasazhi sport eshte nje masazh i cili kryesisht perqendrohet ne pjeset e trupit qe jane te lodhura nga levizjet e shumta dhe agresive. Ky masazh relakson dhe shplodh muskujt e tendosur duke ulur mundesite per tu demtuar.

Rezervo

Masazh anticelulit 30 minEliminimi i celulitit behet me anë të masazhit duke stimuluar punën e gjëndrave limfatike, duke larguar sasinë e lëngjeve të tepërta, duke shkatërruar depozitat yndyrore që grumbullohen në mënyrë jo të barabartë në lëkurë.

Rezervo

Masazh relaksues ne cift 55 minKy masazh mund te jete nje dhurate romantike ideale. Shijoni dhomen tuaj private ku ju dhe partneri juaj do te gjeni relaksin dhe qetsine e nevojshme.

Rezervo

Fizioterapi

Terapi e qafes 30 min

Terapi e kurrizit 30 min

Terapi kembesh 30 min