Kontakto

Ju mirepresim tek Vesa Spa&Fitness

Per rezervime ose informacione te metejshme:

 • Numri tel : (+355) 04 227 8820
 • Numri mob : (+355) 066 406 9309

Dhe adresa jone e e-mail:

 • E-mail : info@vesa-spa.com

Adressa:

 • Vesa Center, Rruga Abdyl Frashëri, Tirana

Oret e hapjes:

 • E Hene (Monday): 8AM–9PM
 • E Marte (Tuesday): 8AM–9PM
 • E Merkure (Wednesday): 8AM–9PM
 • E Enjte (Thursday): 8AM–9PM
 • E Premte (Friday): 8AM–9PM
 • E Shtune (Saturday): 8AM–9PM
 • E Diele (Sunday): Mbyllur

Ju mirepresim!